سوالات متداول

پرسش های متداول

راه‌های ارتباط با پارتیه-مظفریان کدام است؟ (شبکه‏ های اجتماعی، ایمیل، اپلیکیشن، تلفن مستقیم و ...)

وبسایت : www.partiehmozaffarian.com

فیسبوک : www.facebook.com/partiehmozaffarian

فیسبوک : www.facebook.com/partiehart

اینستاگرام: partiehmozaffarian_official@

پشتیبانی : info@partiehmozaffarian.com

تلفن: 22660230-22044529

آدرس : تهران،چهار راه پارک وی، هتل استقلال، طبقه پائین لابی

کدپستی 1964763311

آیا پارتیه- مظفریان شعبه مظفریان‏ های دیگر است؟ آیا محصولات پارتیه-مظفریان را می‏توان در مظفریان‏ های دیگر پیدا کرد؟

خیر، خانواده مظفریان بیش از یک و نیم قرن است که به تجارت طلا، جواهر، نقره،آنتیک و غیره مشغول هستند.بعضی فقط از این نام به عنوان نام تجاری خود استفاده می کنند و لزوما همه آنها وابسته به یک خانواده نیستند و هرکدام مستقل بوده و شعبه هم نیستند.پارتیه-مظفریان یک برند منحصر و از خانواده اصیل و قدیمی مظفریان است و تا امروز شعبه دیگری غیر از هتل استقلال ندارد.

امکان خرید غیر حضوری (تلفنی و آنلاین) وجود دارد؟

شما می توانید از کلیه راه های ارتباطی، با ما در تماس باشید و با به خاطر سپردن کد کالای مورد نظر، ابن مورد امکان پذیر است.

آیا محصول سفارشی (فقط برای یک شخص) طراحی می‏ کنید؟

بله، شما می توانید با ارائه طرح مورد نظر خود و یا مشورت با طراحان پارتیه-مظفریان طرحی مختص و مطابق خواست و سلیقه خود داشته باشید

چرا قیمت‌های محصولات بر وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی مشخص نیست؟

شاید بیشترین سوال و درخواستی که تا امروز از طرف دوستداران و همراهان از پارتیه-مظفریان شده درج قیمت محصولات بر روی شبکه های اجتماعی است. لازم به ذکر است که به دلیل وابستگی قیمت محصولات ما به متغیرهایی نظیر قیمت جهانی فلزات و برابری ارزها و تغییر لحظه ای و ناگهانی آنها و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی امکان درج قیمت وجود ندارد.

پارتیه-مظفریان منصوب به کدام مظفریان است؟

ضمن احترام برای تمامی فامیل و عزیزانی که از بستگان دور و نزدیک هستند و در این رشته فعالیت دارند و با خوشحالی از اینکه همه آنها در اقصی نقاط مختلف دنیا مایه عزت و آبروی نام پرافتخار مظفریان هستند، پارتیه-مظفریان به مدیریت محمدرضا مظفریان فرزند منوچهر فرزند ارشد مرتضی مظفریان است که پیش از این در چهار راه لاله زار تهران و بازار بزرگ تهران مشغول به کار بوده