اپلیکیشن مظفریان

بيش از 150 سال است كه نام مظفريان در صنعت جواهرات ايران مي درخشد. در سال 1392 ششمين نسل از خاندان مظفريان برند جديدي با عنوان پارتيه-مظفريان را به بازار معرفي نمودند.
اپليكيشن موبايل پارتيه-مظفريان راهكاري ساده براي دسترسي و مشاهده كلكسيون جواهرات خانواده مظفريان مي باشد.

با استفاده از اپليكيشن پارتيه مظفريان شما مي توانيد:


-محصولات گالري پارتيه مظفريان را در هفت دسته اصلي مشاهده كنيد.

- آخرين جواهراتي كه به مجموعه جواهرات پارتيه مظفريان اضافه مي شوند را مشاهده كنيد.

-هديه اي مناسب براي خودتان يا عزيزانتان بيابيد.

-با در اختيار داشتن اطلاعات تماس گالري پارتيه مظفريان با فروشگاه خودتان تماس بگيريد و با اعلام كد محصول مورد نظر قيمت و ساير مشخصات آن را استعلام كنيد.
-به منظور خدمت رساني بهتر به همراهان گرامي، بعد از دريافت اطلاعات محصولات، در دفعات بعدي برنامه به صورت آفلاين قابل استفاده است.

ما از عرضه اين اپليكيشن به شما خوبان بسيار مفتخريم و از شما تقاضا داريم با پيشنهادات و انتقادات خود ما را در بهبود اين برنامه و خدمت رساني بهتر به شما ياري رسانيد.

*در خصوص قیمت که برخی دوستان از عدم وجود آن ابراز نارضایتی کرده اند: به دلیل نوسانات لحظه ای قیمت طلا و ارز، قرار دادن قیمت در ا‍پلیکیشن فعلا مقدور نیست. امیدواریم در آینده بتوانیم راهکاری برای نمایش قیمت ها جهت رفاه مشتریان عزیز بیابیم.

لینک دانلود کافه بازار


لینک دانلود در آی تیونز

کد QR در در آی تیونز
کد QR در کافه بازار
بیش از یک قرن و نیم است که نام مظفریان بر پیشانی صنعت طلا و جواهر در ایران می‏درخشد. این نام در هزار و سیصد و پانزده هجری به منوچهر رسید. او که فرزند ارشد مرتضی مظفریان است و قدر این نام را به درستی می‏شناسد، همت گماشت که مایه سربلندی این اسم و افتخار این رسم باشد.     بیشتر بخوانید
اخبار و رویدادها
۱۳۹۷/۰۵/۲۶
عزت الله انتظامی، بازیگر عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در ایران روز جمعه، ۲۶ مرداد در بیمارستان باهنر تهران درگذشت.
    بیشتر بخوانید